Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:

Pierwsza rocznica funkcjonowania Alternatywnego Systemu Obrotu NewConnect

BDM S.A. kolejny raz w czołówce Domów Maklerskich w ocenie inwestorów indywidualnych


BDM SA w gronie liderów pod względem serwisu internetowego

Aż o sześć pozycji awansował BDM w rankingu Gazety Prawnej dotyczącym jakości i funkcjonalności strony internetowej oraz przydatności dla inwestorów i potencjalnych klientów.

Jurorzy wysoko ocenili stronę www.BDM.com.pl przede wszystkim za ergonomię, a więc za obecność wyszukiwarki, czytelność i przejrzystość nawigacji. Internetowy serwis BDM otrzymał również maksymalną ocenę za doskonale przygotowaną wersję demonstracyjną serwisu on-line dla inwestorów. Opcja ta ułatwia podjęcie decyzji dotyczącej założenia internetowego konta inwestycyjnego poprzez możliwość sprawdzenie jego funkcjonowania.

Jacek Rachel, Prezes Zarządu BDM S.A. powiedział: „Projektując naszą stronę i serwis internetowy postawiliśmy na szybkość, bezpieczeństwo i wygodę. Nasz klient, z dowolnego miejsca na świecie, ma dostęp do swojego rachunku i bez żadnych opóźnień może dokonywać operacji. Nie musi być również specjalistą w dziedzinie komputerów. Nasz interaktywny system pomoże mu uruchomić aplikację transakcyjną. W razie potrzeby nasi specjaliści są gotowi udzielić wszelkiego, niezbędnego wsparcia za pomocą funkcji „live chat”. Nie bez znaczenia jest również fakt, że klientom internetowym oferowane są niższe opłaty oraz prowizje.”

W rankingu Gazety Prawnej wysoko została także sklasyfikowana ogólna wartość wizerunkowa serwisu internetowego BDM. Eksperci oceniali, na ile strona odpowiada potrzebom wizerunkowym i komunikacyjnym domu maklerskiego. Czyli, czy na pierwszy rzut oka budzi zaufanie gościa – klienta lub partnera biznesowego.

„Strona BDM to nie tylko wydajny i bezpieczny system transakcyjny, to również wizytówka spółki i informacja o naszych produktach i usługach wychodzących daleko poza rynek papierów wartościowych notowanych na GPW. Cieszymy się, że profesjonaliści zauważają i doceniają nasze starania,” – powiedział Jacek Rachel, Prezes Zarządu BDM S.A. „BDM podjął świadomą decyzję o rozwoju Internetu jako jednego z podstawowych kanałów dostępu dla inwestorów. Już teraz połowa aktywnych rachunków to rachunki internetowe. Z tego powodu w ciągu ostatnich lat rozwijamy nasz serwis www.”

Ranking został przeprowadzony przez Gazetę Prawną i firmę Artegence i opublikowany w 188 numerze tej gazety (25.09.08). W klasyfikacji ujęto strony internetowe 28 biur maklerskich. BDM uzyskał 19 punktów przy średniej 13,35 i medianie 12.

Dodaj komentarz:

Może zainteresują Cię również artykuły:

    No related posts

Beskidzki Dom Maklerski
Inteligo

Reklama

Partnerzy

Najnowsze na forum

Fundusze inwestycyjneFundusze inwestycyjne
Jak zacząć zarabiać na funduszach inwestycyjnych, wykorzystując sprawdzone mechanizmy rynkowe...


LOGO