Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:

BDM SA w gronie liderów pod względem serwisu internetowego

Konferencja Tarnów


BDM S.A. kolejny raz w czołówce Domów Maklerskich w ocenie inwestorów indywidualnych

Beskidzki Dom Maklerski S.A. zajął wysoką, czwartą pozycję w rankingu domów maklerskich przygotowanym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych i magazyn Forbes. Jednocześnie został uznany najlepszym niebankowym brokerem. Ranking oparty na wynikach ankiet przeprowadzonych wśród inwestorów indywidualnych potwierdził, że BDM S.A. plasuje się na pozycji lidera w ocenie klientów indywidualnych.

Ranking przeprowadzony został przez SII i Forbesa po raz trzeci w oparciu o wskazania i opinie inwestorów indywidualnych. BDM S.A. zadebiutował w tegorocznym rankingu, od razu plasując się w czołówce i, jak zauważono w komentarzu, stosunkowo niewiele tracąc do pierwszej trójki.

Trzy pierwsze miejsca zajęły bankowe domy maklerskie, wśród niebankowych domów maklerskich BDM S.A. plasuje się na pierwszej pozycji.

„Bardzo nas cieszy tak dobry debiut w rankingu przygotowanym przez SII i Forbsa. To już kolejna klasyfikacja w której zajmujemy miejsce w czołówce. Każdy kolejny ranking potwierdza i umacnia nas na pozycji lidera na rynku. Jest także dla mnie jako dla Prezesa BDM S.A. powodem do osobistej satysfakcji i utwierdza mnie w przekonaniu o właściwym kierunku rozwoju naszej spółki.” – powiedział Jacek Rachel, Prezes Zarządu BDM S.A.

Brokerzy oceniani byli w dziewięciu kategoriach, w skali od 1 do 5. Końcowy wynik był średnią ważoną ocen przyznanych poszczególnym domom maklerskim przez inwestorów indywidualnych w poszczególnych kategoriach. BDM S.A. uzyskał wynik 3,25 pkt podczas gdy lider rankingu 3,49 pkt.

Tradycyjnie już BDM S.A. został bardzo wysoko oceniony w kategorii: poziom obsługi, gdzie uzyskał najwyższą ze wszystkich ocenianych brokerów notę – 3,95 pkt. Kolejnymi kategoriami w których BDM S.A. uzyskał najwyższe noty były: bliskość punktu obsługi klienta – 3,68 pkt oraz poziom rekomendacji i analiz wydawanych przez BDM S.A. – 3,44 pkt.

BDM S.A. pomimo niełatwej sytuacji rynkowej kolejny raz został doceniony i obdarzony zaufaniem przez inwestorów indywidualnych. Beskidzki Dom Maklerski S.A. od piętnastu lat buduje swoją pozycję czołowego niebankowego domu maklerskiego i z każdym rokiem zyskuje coraz lepsze oceny od inwestorów, czego kolejnym potwierdzeniem jest październikowy ranking Forbesa. Ostatnio wysoko oceniona została również strona internetowa brokera – czwarte miejsce w rankingu Gazety Prawnej.

Dodaj komentarz:

Może zainteresują Cię również artykuły:

    No related posts

Beskidzki Dom Maklerski
Inteligo

Reklama

Partnerzy

Najnowsze na forum

Fundusze inwestycyjneFundusze inwestycyjne
Jak zacząć zarabiać na funduszach inwestycyjnych, wykorzystując sprawdzone mechanizmy rynkowe...


LOGO